Ilustratorka

Małgorzata Knobloch-Wartalska

Mama dwóch przecudnych synków, grafik, ilustrator.

Od zawsze interesowała ją praca dla dzieci i z dziećmi. Uwielbia robić ilustracje do książek, jak i dowiadywać się o nowych metodach wychowawczych i edukacyjnych. Od niedawna zafascynowana autyzmem i pracą z dziećmi z tym zaburzeniem.

Bardzo ceni sobie dawną pracę, w której projektowała zabawki. Dobrą odskocznią od dziecięcego świata było projektowanie płyt dla jej szefa muzyka oraz materiałów reklamowych związanych z koncertami.

Tworząc ilustrację dziecięcą najlepiej czuje się wykonując ją z plasteliny. Jest natomiast artystką wszechstronną i wciąż poszukuje swojej drogi w innych technikach. Kocha fotografię i malarstwo.

Najbardziej ceni sobie czas spędzony ze swoimi synkami. Codziennie wyszukuje dobre chwile, docenia je i jest wdzięczna za ten wspaniały czas. Optymistka.

Ukończyła Grafikę Warsztatową na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Grafikę studiowała również na Universidad de Castilla La Mancha w Cuence w Hiszpanii. Ukończyła Pedagogikę w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Zabrzu. Brała udział w wielu szkoleniach pedagogicznych, z czego najbardziej wartościowe były dla niej kursy Start Up oraz Maximum Impact w Autism Treatment Center of America w Sheffield w USA.

Zamierza cały czas rozwijać swe pasje.